Mesec marec je bil poln različnih dejavnosti. Začeli smo ga s skrivnostnim ustvarjanjem, nadaljevali z ogledom igrice, skakali smo kot zajčki in poslušali koncert naših prijateljev.

Dijakinje in dijak Srednje vzgojiteljske šole Ajdovščina so nam zaigrali pravljico Drugačnost je lepa.

Sofia iz skupine Metulji nam je predstavila svojega kunca Tonija.

Otroci iz skupine Gosenic so nam zapeli in zaigrali na inštrumente pesmi Huda mravljica, Kuža pazi, Ringa raja in Gosenica. Nagradili smo jih z velikim aplavzom in se po koncertu na veliko veselje otrok še skupaj zaigrali.

Igralni dan s starejšimi otroki nas je razveselil in veliko naučil. Tudi kako pripraviti skrivnosti. V roke smo prijeli tempera barve in valjček in tako je izpod naših rok nastala še ena skrivnost. Šopek belih marjetic, ki je v garderobi za materinski dan razveselil vse mamice.

Sabina Gabrijelčič