(05) 30 52 001 vrtec@osdeskle.si

  1. oktobra obeležujemo mednarodni dan starejših in ker smo se letos priključili projektu NIJZ Pokloni čas – polepšaj dan, smo organizirali druženje z jutranjo telovadbo, na katero smo povabili stare starše najstarejših dveh vrtčevskih skupin.

Na sončno ponedeljkovo jutro smo se zbrali na šolskem igrišču, kjer smo se v krogu vsi najprej pozdravili, tako kot to naredimo v vrtcu. Po jutranjem pozdravu smo se odpravili na jesenski sprehod čez krtine, velika mravljišča, nabrali smo lešnike, orehe in jurčka ter zbežali lisici. Ne, ni bila res lisica na igrišču, zgodba nam je služila samo za ogrevanje. Nadaljevali smo s plesi, s katerimi smo razgibali celo telo, od glave do peta. Starim staršem je šlo odlično in po toplem čaju so želeli še, zato smo še naprej plesali otroške plese.

Na druženju ni manjkalo smeha, dobre volje in zagnanosti.

Stari starši, super ste bili in najlepša hvala, da ste si vzeli čas in se razgibali z nami.

Neža Rutar

 

(Visited 103 times, 1 visits today)
Dostopnost